The best collection of recipes The best collection of recipes on the web. Explore recipes by food type, preparation method, cuisine, and more

Receta per gjella kosovare


Tasqebap | receta kuzhine, Recetakuzhine.net eshte faqja me e madhe shqiptare me receta gatimi nga kuzhina shqiptare, kuzhina kosovare dhe ajo e huaj per familjen tuaj. ketu do te gjeni receta. Mantija kosovare | gatojca .infogatojca.info, Përbersit 4-5 persona duhen : *1 kg miell, *2 gota ujë te vakët, *2 lugë vaj pak kripë për brumin dhe 600 g mish i grirë, *3 qepë, kripë, vaj, piper i zi.. Tatli me kokos | gatojca.infogatojca.info, Përbërësit: *250 gramë margarinë ose gjalpë, *1 vezë, *1 filxhan vaj, *1 filxhan qumësht, *1 filxhan kokos *por mundet edhe më shumë sipas dëshirës.

tags : Receta Per Gjella Kosovare, Receta Per Gjella Kosovare video, Receta Per Gjella Kosovare image, Receta Per Gjella Kosovare pdf file

Related Post : Receta per gjella kosovare


Related Video about Receta per gjella kosovare